Moje jméno je Bára a od malička jsem milovala Ameriku a vše co se jí týká. Ve 24 letech jsem měla možnost do Ameriky vycestovat a našla jsem si zde brigádu v kavárně. Mám vystudovanou hotelovou školu a ke gastronomii jsem měla vždy blízko, jelikož rodiče v tomto oboru podnikají léta. Po návratu zpět do Čech jsem přemýšlela, jak využít zkušenosti a inspirace, které jsem v Americe získala. 

Bistro bylo původně přístavba, která sloužila k uskladnění sportovního a zahradního vybavení a mě napadlo tento prostor využít na venkovní posezení, které bude zaměřené na burgery, sandwiche a milkshaky. Když jsme v roce 2016 otevřeli, tak se burgery nenabízely mimo McDonald's snad nikde. 

I přestože nejsme umístěni v centru města ani nejsme vidět z hlavní silnice, tak si k nám každý rok nachází cestu více a více zákazníků a o to víc jsme vám vděční! 

Největší pocit štěstí mi přináší, když vidím, že se bistro stalo místem, kam se rádi vracíte, kde vám chutná a kde se cítíte zkrátka dobře. Děkuji za vaší přízeň!